• Upewnij się, że posiadasz dowód zakupu (paragon, faktura). Paragon w formie skanu lub zdjęcia powinien być dołączony do wypełnionego formularza reklamacji.
  • Prawidłowo wypełniona Karta Gwarancyjna (posiadająca pieczątkę oraz podpis inastalatora) stanowi podstawę skierowania do rozpatrzenia reklamacji.
  • Jeśli nie pamiętasz nazwy modelu produktu znajdziesz go na instrukcji. W przypadku braku możliwości określenia modelu, prześlij wyraźne zdjęcie produktu. Brak określenia modelu produktu może skutkować brakiem możliwości rozpatrzenia reklamacji.
  • Postaraj się jak najdokładniej opisać, co się zepsuło. Jeśli to możliwe, możesz dołączyć zdjęcia usterki, co znacznie skróci czas rozpatrywania reklamacji.

Twoje daneInformacje o produkcieMiejsce zakupu

Rodzaj reklamacji


Opis usterki

Załączniki

Dozwolone pliki jpg i pdf o wielkości do 5 Mb.

Dodaj skan/zdjęcie paragonu/faktury*

Dodaj skan lub zdjęcie karty gwarancyjna

Dodaj zdjęcie usterki/kabiny


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH


Drogi kliencie zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( dalej jako: "RODO" ) stosowanego od 25 maja 2018 r. informujemy, że
Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Durasan Spółka Akcyjna Sp.k.

Cele przetwarzania zawarcia i wykonania umowy, w tym reklamacji i gwarancji:  podstawy prawne przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy lub
podjęcia działań do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy, uzasadniony interes Administratora,
Odbiorcy danych Podmioty przetwarzające dane w imieniu Administratora

Prawa związane z prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich
przetwarzaniem danych sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania
inne prawa określone w informacji szczegółowej


Szczegółowe informacje: www.durasan.pl/rodo

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!