Do małej łazienki najlepiej jest wybrać kabinę, która rzecz jasna, nie zajmuje dużo przestrzeni. Proporcja kabiny w stosunku do ogólnej przestrzeni łazienki nie powinna przekraczać 30 proc. Warto zatem przed zakupem wymierzyć upatrzony model, by sprawdzić, jak się będzie mieścił w naszej łazienkowej przestrzeni. Jeśli budżet na to pozwala, bardzo dobrą inwestycją będzie skorzystanie z pomocy architekta wnętrz.

Tak więc do małej łazienki wybieramy małe kabiny. Do takich kabin przede wszystkim należą kabiny narożne, które idealnie wpasowują się w kąt łazienki, dzięki czemu pozostała powierzchnia może być wykorzystana bardziej ekonomicznie. Również idealnie dopasowanym do małej przestrzeni modelem jest Parma 100 lub Rio Open z niskim lub wysokim brodzikiem. Jest to kabina typu „tuba”, która świetnie sprawdza się w małych łazienkach, w których nie ma możliwości wykorzystania narożnika.

 

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!