Durasan: Jesteśmy polską firmą, z ponad 15 letnią tradycją. Od początku stawialiśmy na stały rozwój i podnoszenie standardów. Produkcja oferowanych przez Nas produktów od 2015, większości odbywa się w Polsce, dlatego jesteśmy z stanie dokładnie kontrolować każdy etap tego procesu. Nasz sposób działania przekłada się na efekty . Dziś jesteśmy jednym z liderów wyposażenia łazienek , ściśle współpracujemy z największymi hurtowniami budowlanymi na polskim rynku. (OBI, Castorama, Brico Marche , PSB). Nasze wyroby dostępne są także w innych krajach Europy , min. w Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Rosji, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii, Szwecji i Turcji .

Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego nieustannie rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę. W procesie produkcji, zwracamy szczególną uwagę na to jak pakowany jest nasz towar. Opracowany przez Nas innowacyjny i bezpieczny system pakowania przygotowuje produkty do nowoczesnej dystrybucji online. Robimy to wszystko, aby osiągnąć stu procentowe zadowolenie Naszych konsumentów. Jesteśmy pewni, że przykładamy największą wagę do tego, aby nasze produkty były najlepsze pod każdym względem, dlatego obejmujemy je gwarancją od 2, po 5, do nawet 10 lat. Nie zwalniamy tempa i cały czas idziemy z duchem czasu. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!