Zakres obowiązków:
· zapewnienie efektywnego planowania spedycji,
· utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów z klientami,
· zarządzanie procesem realizacji zleceń,
· inicjowanie i zarządzanie projektami optymalizacji procesów spedycyjnych,
· nadzór nad całością procesów
· optymalizacja kosztów,
· sporządzanie raportów i analiz,
· aktywna wymiana informacji i ścisła współpraca z innymi działami firmy,
· kontrola przebiegu dostaw i zapewnienie ich bezpieczeństwa
Wymagania:
· wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe lub pokrewne,
· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
· elastyczność w działaniu,
· bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość i odpowiedzialność w realizowanych zadaniach,
· umiejętność analizy i interpretacji danych,
· umiejętność pracy pod presją czasu,
· znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
· pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
· stabilne zatrudnienie,
· niezbędne narzędzia pracy

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!