Rerent ds. księgowości

Oferujemy:
• Stabilną pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i wiedzy
• Interesującą pracę, pełną wyzwań oraz możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
• Wsparcie doświadczonego zespołu
Zakres obowiązków:
• Księgowanie faktur od dostawców
• Wystawianie faktur sprzedaży
• Uzgadnianie kont
• Księgowanie wyciągów bankowych
• Sporządzanie zestawień do celów rozliczenia VAT
Oczekiwania:
• wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku: rachunkowość
• minimum roczne doświadczenie zawodowe w księgowości na podobnym stanowisku
• znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego
• znajomość programów MS Office (przede wszystkim Excel)
• dobra organizacja pracy i rzetelność
• znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego z następującą klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!