Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej
• Prawo jazdy kat B.
• Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność

Opis stanowiska:
• Załadunek i rozładunek bieżących wysyłek i dostaw towaru
• Przygotowanie, konfekcjonowanie, pakowanie towaru do wysyłek
• Kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej z dostawami
• Kontrola ilościowa i jakościowa towarów dostarczonych/wysyłanych
• Weryfikowanie stanów magazynowych
• Uczestnictwo w inwentaryzacjach oraz innych pracach magazynowych
• Optymalizacja gospodarki magazynowej
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji z dopiskiem „Magazynier” na wskazany adres mailowy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!