Durasan to polska firma, działająca na rynku od 2002 roku. Obecnie to jeden z liderów rynku wyposażenia łazienek - ściśle współpracuje z największymi sieciami DIY na polskim rynku - OBI, Castoramą, Brico Marche oraz Liroy Merlin.
Durasan z roku na rok skutecznie rozszerza swoją sieć sprzedaży. Obecnie produkty marki Durasan można kupić w ponad 150 punktach sprzedaży w całym kraju.

Nasze wyroby dostępne są też w innych krajach Europy min w Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Rosji, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii, Szwecji i Turcji.

Firma nieustannie pracuje nad jakością produktów poprzez min własny dział projektowy oraz zwiekszanie produkcji w Polsce . W chwili obecnej we wszystkich kabinach Durasan używane są wyłącznie polskie brodziki, własnej produkcji. Na dbaniu o jakość produktu jednak się nie kończy. Durasan zwraca coraz większą uwagę na to, w jaki sposób pakowane są kabiny, a przy okazji... dba o środowisko. Najlepszym tego dowodem jest fakt, iż kartony, do których pakowane są kabiny prysznicowe, przechodzą drop testy (testy wytrzymałościowe) oraz są zaprojektowane i wykonane przez czołowego producenta opakowań kartonowych dla branży elektronicznej.

Firma jest świadoma tego, że oferuje produkty dobrej jakości, dlatego też obejmuje je gwarancją długoterminową - od 2 do nawet 5 i 10 lat!

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!